WYSYŁKA I DOSTAWA

Zamówienia realizujemy zgodnie z informacją podaną w procesie składania zamówienia, w ciągu 2-5 dni roboczych od momentu ich potwierdzenia. Czas wysyłki jest uzależniony od tego czy dany produkt mamy w magazynie podręcznym czy trzeba go wyprodukować. Po złożeniu zamówienia otrzymasz od nas e-mail zawierający numer przesyłki, dzięki czemu będziesz mógł śledzić jej status.

KOSZTY DOSTAWY

Przesyłki realizujemy za pośrednictwem firmy kurierskiej.

Dostawa zamówienia pod wybrany adres – od 15 zł do 80 zł w zależności od ciężaru zamówionego towaru

Darmowa dostawa przy zakupach powyżej 1000 zł

ODSTĄPIENIE OD UMOWY

Jako konsument masz prawo odstąpić od umowy w ciągu 14 dni od momentu wejścia w posiadanie produktu bez podania przyczyny. O chęci zwrotu towarów poinformuj nas pisemnie. Możesz to zrobić wysyłając nam maila pod adres biuro @ mcsdecor.pl. Pamiętaj, koszt odesłania towaru ponosi kupujący. 

KIEDY OTRZYMAM ZWROT PIENIĘDZY?

Otrzymasz e-mail z potwierdzeniem, gdy w naszym sklepie zostanie odnotowany zwrot towaru, a środki zostaną zwrócone na Twoje konto bankowe. Zazwyczaj zajmuje to około 3 dni, po dostarczeniu towaru z powrotem do nas.

DODATKOWE INFORMACJE I PYTANIA

W razie dodatkowych pytań dotyczących dostawy lub zwrotu towaru, prosimy o kontakt z sklepem pod numer telefonu 660-407-409 lub kontakt e-mailowy na adres biuro @ mcsdekor.pl